#1 Home Improvement Retailer

Internet # 331833117

Model # SEA88BR06AQA

Verre 11.7 in. x 11.7 in. Matte Blue Glass Mosaic Wall and Floor Tile (9.5 sq. ft./case) - 10 pack

Covers 9.5 sq. ft.
$19.89
/sq. ft.
($188.96 /case)
Was $22.14
Save 10%